HD(1080p) Nieobliczalni (2013) Lektor PL

nieobliczali

opis

„Nieobliczalni” to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są… nietykalni.

W „Nieobliczalnych” Omar Sy, gwiazda „Nietykalnych”, najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów, występuje w głównej roli. Wciela się w Ousmane’a Diakhité, policjanta z przedmieść Paryża i wielkiego fana cyklu „Gliniarz z Beverly Hills”. Jego partnerem będzie François Monge z paryskiej policji kryminalnej.

Wspólnie muszą rozwiązać zagadkę śmierci żony ważnego polityka. Jeden stosując nieszablonowe metody śledcze, które wzbudzą konsternację i spustoszenie wśród elit politycznych Francji. Drugi, próbując zgrywać bohatera filmów akcji, choć zdecydowanie lepiej wychodzi mu podrywanie dziewczyn.

„Nieobliczalni” to kryminalna komedia, w której nie brakuje pościgów i strzelanin. Podobnie jak „Nietykalni” podbił francuskie kina, przyciągając do kin miliony widzów.

MOJA OCENA: 9/10

Myślę, że film trochę słabszy od Nietykalni, ale i tak według mnie jeden z najlepszych, polecam wszystkim którzy uwielbiają się pośmiać z PRAWDZIWEGO humoru, a nie głupot:)

pobierz film

Jeśli nie wiesz jak pobrać film, kliknij TUTAJ.

zdjecia

nieobliczalni-film-konkurs

nieobliczalni_zwiastun_filmu


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *